VSTOP V ČAROBNI DECEMBER V MOTOVILCIH

25. 11. 2019 Mihaela Ž. (Občinska uprava)
Prireditev, Tečaj, delavnica, predavanje, Za otroke
Gasilski dom Motovilci , 9264 Grad
30.11.2019 (sobota) ob 15:00

Sobotno popoldne in sobotni večer smo vaščani Motovilcev preživeli skupaj in tako vstopili v čarobni mesec december.
Druženje se je začelo z našimi najmlajšimi vaščani, kateri so izdelovali izdelke za novoletno jelko. Ko se je zvečerilo, smo začeli z okraševanjem novoletne jelke in tako poskrbeli za prijetno druženje ob drevescu.

Zvečer so nato stopili v prvi plan vaščani, ki imajo radi kartanje šnopsa, saj je potekal vaški turnir v kartanju šnopsa za Kralja Motovilcev.
Turnir, katerega se je udeležilo 24 vaščanov, je potekal do jutranjih ur.
Na koncu smo dobili najboljše "kartaše" v vasi, to so postali s 3. mestom Zvonko Žekš, 2. mestom Aleš Zelko ter 1. mestom Daniel Makari.

Čestitke vsem udeležencem turnirja!

Prav tako se zahvaljujemo LEStyling-u za izdelane pokale in novoletne okraske ter Alojzu Toplaku za podarjena darila.

DŠKT LUKAJ Motovilci