OBČINSKE VAŠKE IGRE

6. 7. 2018 Mihaela Ž. (Občinska uprava)
Prireditev, Šport
Športni center Radovci , 9264 Grad
28.07.2018 (sobota) ob 14:00

OBČINSKE VAŠKE IGRE 2018 ZA PREHODNI POKAL OBČINE

Športno društvo Radovci je bilo letos organizator občinskih vaških iger za prehodni pokal  Občine Grad. Igre so potekale na Športnem centru v Radovcih v soboto, 28. julija. Iger se je udeležilo 6 ekip iz občine. Posamezne ekipe so se pomerile v šestih igrah, ki so bile vse zelo zanimive. Smeha, dobre volje in navijanja ni manjkalo. Končni cilj iger je bilo prijetno druženje občanov, čeprav je tudi tekmovalnost privrela na plan. Po napetih igrah smo prišli do končnih rezultatov. Ti so pokazali, da je zmagala ekipa Gračka vlada z županjo na čelu. Drugega mesta so se razveselili tekmovalci ŠD Kovačevci, tretjega pa DŠKT LUKAJ Motovilci. Družili smo se še ob dobri jedači in pijači, ki so jo pripravili vaščani Radovcev.

Mihaela Žökš, dipl. upr. org.
Strokovna sodelavka za družbene dejavnosti